Archief Algemeen
Verkiezingen
 
20 maart kozen we voor de Provinciale Staten en de Waterschappen. 22 maart kozen we nieuwe bestuursleden bij onze Vereniging Artishock.
Wat vooral opviel was het afscheid van de bestuursleden Emily en Hugo Heijna. Zij waren jarenlang als secretaris en penningmeester het gezicht van Artishock. Iets om even bij stil te staan. Zij hebben zich, zo heb ik het de laatste vijf jaar ervaren, met hart en ziel ingezet voor onze Vereniging. Ik moet eerlijk bekennen, en dat heb ik niet zo vaak, woorden schieten tekort. 
Ze nemen wel afscheid van het bestuur en daarmee van de verantwoordelijkheid die de leden op hun schouders legden, maar blijven dienstbaar aan onze Vereniging met het verzorgen van de ledenadministratie en bijkomende werkzaamheden en met de Werkgroep Klassiek. Verder blijft Hugo ook actief met een aantal technische zaken. Kortom een echt afscheid wordt het gelukkig niet….
 
Harm Jan Luth